KONTAKT Praca Doradca Techniczno - Handlowy

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Doradcy Techniczno - Handlowego  będzie odpowiedzialna za poszukiwanie nowych klientów oraz nowych kanałów dystrybucji w zakresie druku cyfrowego, materiałów POS, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych oraz doradztwo w zakresie obsługi Klienta.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,

  • doświadczenie w handlu i sprzedaży-B2B,

  • wykształcenie średnie - preferowane wyższe,

  • znajomość języka angielskiego,

  • wysokie zdolności komunikacyjne,

  • dyspozycyjność,

  • energiczność w działaniu, zdolności analityczne i zmysł techniczny,

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

 Mile widziane:

  • znajomość branży poligraficznej, opakowaniowej

  • obsługa komputera (pakiet MS Office),

  • kreatywność.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres e-mail:

praca@qla.pl

W temacie proszę wpisać  stanowisko.

Galeria realizacji
Katalog Fefco
O firmie
Oferta
Strona Główna
Kontakt
Strefa klienta
SiteMap
Copyright © 2012 QLA - Opakowania Tekturowe Wszelkie prawa zastrzeżone Projektowanie stron www - iPolska.com.pl