PEŁNA OFERTA Pianki i gąbki
 

 

Pianki i gąbki

 

Pianka polietylenowa świetnie nadaje się do ochrony przed zarysowaniami delikatnych powierzchni. Jest łatwa do zastosowania i daje gwarancję nieścieralności. Chemiczna obojętność tego produktu wyklucza zagrożenie, jakim jest reakcja z pakowanymi produktami. Jest niezwykle lekka, elastyczna i odporna na wilgoć oraz pleśń, tłumi również dźwięki i izoluje termicznie. Nadaje się w 100% do recyclingu. Ze względu na dodatek różnego rodzaju komponentów, pianka może być antystatyczna lub samogasnąca. Możemy ja zabarwić na dowolny kolor, sprawić że będzie odporna na promienie UV.

 

Pozwala na różnorodne zastosowania - zabezpiecza sprzęt RTV i AGD, szkło, elektronikę, wyroby ceramiczne itp.

 

Pianka może być laminowana z:

- papierem Kraft

- folią HDPE, LDPE

- folia pęcherzykową i samoprzylepną

- folią metalizowaną (PP, PET, aluminiową)

 

Pianka dostępna jest w różnych rozmiarach, gęstościach i postaciach (rolki, przekładki, arkusze)

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo precyzyjnie wycinane elementy z pianki polietylenowej, gąbek oraz innych rodzajów pianek. Wśród nich znajdują się opakowania, wkłady do opakowań transportowych, wypełnienia, separatory, specjalne profile.

 
Wśród używanych przez nas materiałów znajdą Państwo zarówno pianki jak i gąbki ESD o właściwościach antyelektrostatycznych, tego typu materiały używane są głównie w przemyśle elektronicznym w celu ochrony transportowanych elementów przed skutkami wyładowań i pól elektrostatycznych.
 

 

 
 
 
       
Galeria realizacji
Katalog Fefco
O firmie
Oferta
Strona Główna
Kontakt
Strefa klienta
SiteMap
Copyright © 2012 QLA - Opakowania Tekturowe Wszelkie prawa zastrzeżone Projektowanie stron www - iPolska.com.pl